KONST / Litografier / Färglitografi 8805169
nr 880 5169
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), stilleben, 333/360, signerad, motivet: 39x29
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:38:37
100 kr
150 kr
250 kr
400 kr
400 kr
450 kr
600 kr